Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Jo jel lehet, ha mar csak...

Jo jel lehet, ha mar csak apro bolhakat latok? A lakasunkban felfedeztem, a bolhakat mar regota voltak csipeseim, de nem tudtam mi a fene, amig nem lattam a fekete kis izet ugrani.

Figyelt kérdés
Most mar napok ota irtok, fujok irtot napjaban tobbszor is, amit dicsernek sokan porszivozok naponta, tegnap mar szinte cafatokra szedtem a kanapet es ha minden igaz, akkor a peteiket is felporszivoztam meg lefujtam utana. Azota csak nagyon aprokat talaltam,1-et 2-t elvetve, meg kolyok lehet vajon ez jo jel? Tudom, hogy nem tunnek el 2 nap alatt, de mar elegem van es 4 hetem van szulesig. Ha valaki tud valami okosat legyszi irjon. Ja es semmi haziallatom a hulye szomszednak van kutyaja, uh nem kerdes honnan vannak.
2013. dec. 14. 22:17
 1/3 Krill válasza:

Nálunk 1-2 hét alatt tűntek el. A bolha leginkább meg csak ott van ahol az állat jár. Ha annyira durván terjeszti, hogy átszóródnak, akkor meg szólj neki hogy intézkedjen, mert te hiába irtod, ha a szomszédból átjönnek a kártevők.

Van sok módszer a kutyák bolhátlanítására. Egyébként sem a házi kutyák, hanem a macskák szokták terjeszteni, mert azok kóborolnak. Ha semmi sem segít hívd rájuk az állatvédőket és a köjált, mivel leendő gyermeked életét veszélyezteti a bolhák és állatok által terjesztett fertőzések.

2013. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krill válasza:
Egyébként nem lehetséges hogy egér vagy patkány van a környéken? Mert azok is terjesztik, és igazából ha nem jár át a kutya/macska hozzátok, akkor nem jellemző a bolhafertőzés átterjedése. Lehet hogy nem is a szomszéd a felelős érte, szóval egy jó kártevő irtóssal beszélj.
2013. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Emeletes házban lakunk,az Elson és csak a földszinten van ez a kutya,a gazdi egy drogos iszakos hülye ezért gondolom,h inkább italra költ,m bolhairtora eger meg ilyesmi nem hinném,h emeletre jon és amennyire irtozom tőlük,mar észrevettem volna. Arra tudok gondolni,h a lépcsőházban rank akaszkodnak vagy akár buszról. Angliaban vagyok,itt semmi sem lep meg... Önkormányzatnál jeleztem,m o onnan kapta az a lakást,de meg szinte nekik állt feljebb,h én panaszkodom. Most úgy néz ki eltűntek,de meg fujok néha biztos,ami biztos.
2013. dec. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!