Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A darázscsípésnek lehet...

A darázscsípésnek lehet altató hatása?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mással is előfordult-e már, de ha engem megcsíp egy darázs, akkor egyszerűen nagyon fáradt leszek és elalszom! Nem vagyok allergiás a darázscsípésre, de nagyon durva álmosító hatása van rám. Ez mitől lehet? Csak én vagyok vele így?

2013. dec. 15. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam ilyenről.
2013. dec. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Alvás közben az ember szervezete jobban regenerálódik. Mikor valaki beteg, vagy nagyon fáradt, akkor sokkal álmosabb mint máskor. Ha mindig ez van darázscsípésnél, akkor valószínű, hogy azért mégiscsak allergiás vagy rá, ha nem is annyira mint mások.
2013. dec. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányszor próbáltad?
2013. dec. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Életemben eddig ötször csípett meg darázs és mindig ez volt
2013. dec. 15. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Figyeli önmagát, jelentkeznek-e a sokk tünetei (sápadtság, hideg veríték, nyirkos bőr, gyors légzés és pulzus, álmosság, eszméletvesztés)."

Úgy fest, hogy igen.

2013. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!