Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van más is rajtam kívül aki...

Van más is rajtam kívül aki fél a pillangóktól?

Figyelt kérdés
A kisebb pillangókkal még nincs is bajom de a nagyobbaktól nagyon félek...

2013. dec. 22. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Messziről nem zavarnak, de ha rám akarnak szállni, akkor sikítva elfutok.
2013. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Undorodok minden rovartól csúszó-mászótól, rágcsálótól.

Ezekbe a pillangó is beletartozik, az undor némi félelemmel is jár, így nem vagy egyedül.

2013. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Messziről engem se zavarnak csak ha már a közelemben vannak. De akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül :)
2013. dec. 22. 21:39
 4/9 anonim válasza:
52%
pedig olyan szép a szárnyuk *.*
2013. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A nagyoktol en is felek!!
2013. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Nem egy ritka jelenség. Mondjuk én lepkékkel foglalkozok évek óta, szóval nekem érthetetlen, hogy hogy lehet egy ennyire ártalmatlan jószágtól félni, de viszonylag sűrűn találkozom ilyen esetekkel. :D

(Félreértés ne essék, nem akarok senkit kigúnyolni, amiért fél valamitől, az ilyesmi távol áll tőlem. Csak tényleg meglehetősen alaptalan egy fóbia.)

2013. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem e köré összpontosul a félelmem: hajamba gabalyodik, becsúszik a ruhám alá és ott csapdos, izeg-mozog, a bőrömhöz ér és nem bírom kiszedni, megfogni. Ez vóna a halálom, ha megtörténne. Ha tudnám, hogy a fentiek nem történhetnének meg, még a kezemre is rászállhatna, de ezek az állatok bolondok, nem lehet erre őket megkérni.

Másik fóbiám ami még iszonyúbb: imádkozó sáska (jááháájáájj még gondolni rá is segglyukszorító).

Minden olyan rovartól, aminek hosszú bajsza, lába, vagy szarva van, jáhájjáájá kiver a szarszeplő.

2013. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak attól undorodom, amikor a pillangók még hernyó formájában rajtam, vagy a ruhámon másznak :)
2013. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én minden pillangótól félek...
2016. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!