Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet életben tartani...

Hogyan lehet életben tartani egy fecskefarkú lepkét?

Figyelt kérdés
Tegnap kelt ki a lakásban. Csodálatos és barátságos. Nem akarom kitenni, mert félek, hogy nagyon gyorsan elpusztulna élelem híján, viszont nem tudom, hogyan lehetne mesterségesen táplálni. Vegyek neki virágot? Milyet? Reszeltem répát, tettem ki cukros vizet. Várok hasznos jó tanácsokat!
2013. dec. 30. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hívd fel a Magyar Madártani Egyesületet, vagy a hortobágyi madárkórházat. Biztosan fognak segíteni.
2013. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, óriási hülyeséget írtam. Fecskének olvastam... lepkét fogalam sincs, hogy lehetne életben tartani. Esetleg vattába cukros vizet felitatni, de ez is csak egy tipp.
2013. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fecske, hanem lepke!
2013. dec. 30. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
rájöttem
2013. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először nem értettem a válaszodat, azután gondoltam, hogy elírás. :-) Cukros vattát is próbálok! Köszönöm!
2013. dec. 30. 20:37
 6/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Valameddig életben tudod tartani, de nem fog sokáig élni. Nem tartozik az áttelelő fajaink közé, szóval csak annyit tudsz, hogy eteted. Nem is muszáj vattát beáztatnod, magát a cukros vizet is felszívja, vagy akár ha pl. banánt teszel neki, azt is szeretni fogja valószínűleg.
2013. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnálom.
2013. dec. 30. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!