Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Állatfelismerő játék, mi ez?...

Állatfelismerő játék, mi ez? És hogyan szabadulhatnék meg tőle és a társaitól?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 21. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

szia4


Ez fülbemászó, és NEM BÁNT!!! Szerintem hagyd békén.

2014. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én valami hangyafélének néztem. Nem akarom feltétlen bántani, de elég sokan vannak és így már kicsit zavaró a jelenlétük... :-/
2014. febr. 23. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem fülbemászó. Valószínűleg valamilyen darázs faj. Chemotox, Raid és hasonlóak jók lehetnek írtásra.
2014. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Darázsféle, a hosszú tojócső alapján valami olyasmi, ami lárvákba petézik. Szegény nem túl szép, de hasznos, és csípni sem tud.
2014. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem a tojócsöve miatt, hogy fülbemászó...és nem is az. Bár annak hátul 2 csápja van. Bocs a félretájékoztatásért, nem volt szándékos!
2014. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a lárvákba petézős dolog elgondolkoztatott..


Néhány hónapja küzdünk itthon élelmiszermolyokkal. lehet hogy ezek az ő lárváikra fenik a fogukat?


egyébként a méretet nem írtam, nagyjából 4-5mm hosszúak és hihetetlenül nyugodtak. Teljesen be vannak lassulva... :)

2014. febr. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!