Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy írtsam ki a bolhákat az...

Hogy írtsam ki a bolhákat az ágyamból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos úgy alakult, hogy van a házunkban 4 macska (egyik sem az enyém), és párszor, ha nyitva hagytam az ajtómat, bejöttek, és az ágyamban is aludtak. Nem rég anyám becsöpögtette őket bolha elleni szerrel, én pedig röviddel ezután úgy döntöttem, hogy csukni fogom az ajtómat, hogy többet ne jöjjenek be a szobámba. Az eredmény az lett, hogy lassan minden reggel rovarcsípésekre kelek a lábamon!! Ágyat már konkrétan cseréltem, ezután 3 napra rá ismét megjelentek a csípések, így gondolom a szőnyegemben, vagy valahol az ágyam környékén tanyázhattak a bolhák... Mit tegyek, milyen szert ajánlotok ellenük? Nagyon elegem van már ebből az egészből.

2014. márc. 4. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ágyneműt, kárpitot, szőnyeget, mindent fertőtleníteni, amit csak lehet, az ágy környékét pedig padlóréseket pedig beszórni bóraxporral. És ezt néhány hétig rendszeresen ismételni, amíg a szaporulat is ki nem pusztul. Én is "bebolhásodtam" egyszer (mai napig fogalmam sincs, hogyan, mert a mi kutyánk nem volt bolhás, nem is járt be, más állattal sem érintkeztem egyáltalán...), nekem ez vált be. Amúgy nálam a gyapjúszőnyegben laktak a bolhák, amikor nem engem kajáltak. Hál'Istennek a lakás többi részében nem jelentek meg, csak engem részesítettek megtisztelő jelenlétükben.
2014. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Insecticide 2000.
2014. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Veszel BioKillt, vagy Neostomosan ampullákat. Befújod a szőnyeget, ha padlód van, felmosod és a szobád falát körben beszórod valami bolhaírtó porral, ami ott marad egy ideig. A fújást, felmosást hetente megcsinálod legalább 3x.
2014. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha az ágyat, a szőnyegeket, a padlót ecettel átmosod. Nekem egyetlen "csodaszer" sem vált be. Az ecet igen.
2014. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ikor Biokillt meg ilyen szarokat használsz, azt nem csak a bolha lélegzi majd be, hanem te is...

Maradj az ecetnél. Minen kárpitot és rést és zegzugot ki kell pucolni többször.

2014. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csöpögtesd be magad bolha ellenni szerrel. Előtte a macskákat mosd meg h visszaköltözzenek hozzájuk.
2014. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!