Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókinvázió az autóban, hogy...

Pókinvázió az autóban, hogy tüntethetném el őket?

Figyelt kérdés
Pókok ellen ti mit csináltok?? Szerintem nem normális, hogy minden második/harmadik alkalommal 4-5pókot szedek ki a kocsiból percek alatt... Ennyi mennyiség nem hiszem, hogy az ajtónál potyogna be.. Fél évet állt az autó, elképzelhető, hogy bepetéztek és befészkelték magukat a kocsiba?? Nagyon kivagyok, már undorodom az autómtól és inkább bele sem ülök már. .. most borítsam szét teljesen az autó belsejét és takarítsam ki? És ha azután sem oldódna meg a probléma...??
2014. márc. 20. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam bevált a Bio Kill, nekünk a lakás volt tele pókkal, mindent agyonfújtam a szerrel, és nagyon gyorsan jó időre eltűntek. Nem hagy foltot, nem büdös, és ha egy pókra fűjod, akkor az beviszi magával a szert a búbóhelyre és a többi póknak is annyi.
2014. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félév alatt simán bemásznak mindenhova és befészkelik magukat sajnos. Vagy te neki állsz nagyon alaposan kitakarítani az autót: rovarölő sprayt is befújsz, kicsit hagyod így állni, hogy elpusztuljanak, amik benn vannak, aztán porszívózás, és egyebek, vagy megkérsz valakit, hogy vigye el egy autó takarításra. Pl:EZ Wash-ba elviszed, ők úgy ki/lepucolják az autód, hogy ragyogni fog kívül belül és kellemes lesz utána beleülni. :D
2014. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyből beszereztem ezt a bio kill terméket és este tele is fújtuk vele az autót. Nem meglepő módon megint 4 pók figyelt be.. Az egyiket közvetlen lefújtuk, de egyből bele is halt. :D a többi nem tudom hogy vészelte, mert azokat párom írtotta. Kíváncsi leszek az eredmenyre. A második válaszoló tanácsát is megfogadom. Ha lesz egy szabad napom akkor szétborítom az autót és kitakarítom. :)
2014. márc. 21. 01:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt hatásos a bio kill, már az egész flakonnal kifújtam, mégis pókos az autó. Ha a pókra ráfújom azonnal meghal. De ha nincs pók és csak a kocsit fújom teli úgy semmit sem ér. :(
2014. ápr. 3. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kellene találni a fészküket és azt befújni.
2014. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabritir válasza:
Szia végül hogyan oldódott meg ?
2021. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!