Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek, ha kullancs volt...

Mit tegyek, ha kullancs volt a szobámban?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok amúgy, fiú, és volt egy kullancs a falon a szobámban.

Való színű a kertből hoztam be, meg holnap a kutyát is át fogom nézni, na de mindegy.

Át is néztük magunkat is.

Ezt megöltük, de ezek után mit tegyek, hogyan védekezzek ellene, és aludjak nyugodtan?

Légyszi segítsetek, hogy ez után az egyszeri eset után hogyan kezeljem a dolgot félelem nélkül?

Igazából az utolsó 2 mondaton van a hangsúly.

Köszönöm előre is!



2014. ápr. 3. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kirázod az ágyneműt, azt mész durmolni. Ennyire nem kell félni tőlük. Gondolod, hogy akik erdőn dolgoznak álló nap vizsgálgatják magukat?
2014. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát most csucsu, reggel még átnézem magam, hétvégén isteni szerencsére nagytakarítás húsvét miatt.

Ennyi gondolom elég?

2014. ápr. 3. 23:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi
2014. ápr. 3. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz tőle, szkafander nélkül ne lépj az utcára szerintem soha!
2014. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az túlzás XD de nincs kedvem orvoshoz járkálni, meg idegesítő hogy ezek ott vannak mindenhol
2014. ápr. 4. 04:23
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Meg te is ott vagy mindenhol. Ahol a szegény kullancs van. És mert utálod, megölöd. Bár ő nem ölt meg téged. Hát, nem tudom... kinek van több joga az élethez meg az utálathoz? Nyilván neked, gondolod.
2014. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha ez megnyugtat lehet venni kullancs riasztó kendőt meg sprayt is. Máskor ha kimész az udvarra, fújb be magad. A kutyára is lehet venni kullancs riasztó port (vagy mi a neve). Lényeg, hogy lehet védekezni ellene. Sajnos az enyhe időjárás miatt ebben az évben elég sokra lehet majd számítani.
2014. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

6-os, te szerintem olyan beteg vagy, hogy meghalnál egy lóféregért is

2014. ápr. 4. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Hordjál kullancsriasztó nyakörvet!
2014. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!