Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik lehetnek ezek a csípések?

Mik lehetnek ezek a csípések?

Figyelt kérdés

Már régóta szenvednek a mamámék és a kereszt szüleim csípésektől, legalábbis szerintem arról beszélhetünk. Az a furcsa, hogy nem mindig van rajtuk. Van, hogy csak a keresztapukámon jönnek elő, van olyan, hogy majdnem mindenkin. Nagyon viszket, meg fáj is eléggé. Olvastam itt ágyi poloskáról vagy miről, és elég hasonlóak azokhoz, viszont nem vagyok biztos benne.

Mi most legutóbb a húgommal a kereszt szüleimnél voltunk és rajtam is elég szép számmal lettek.

A combomon elég sok van, mindjárt csatolok egy képet is hozzá, nagyon csúnyán néz ki. A szőr miatt bocsánat XD

[link]



2014. ápr. 20. 21:52
 1/3 anonim válasza:
Igen, ez ágyipoloska, vagy ágybogár.
2014. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez sajnos nagy eséllyel ágyipoloska...

Ágyneműt érdemes reggel átnézni, hátha a nyomára akadtok, és akkor bizonyítva van a dolog... (Vérpötty, agyonnyomott dög, esetleg vedlés) Vedlést érdemes az ágy többi részén is keresni.

2014. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper, és azt írják, hogy nagyon nehéz kiirtani ezeket a szarokat. A válaszokat köszönöm!
2014. ápr. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!