Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nem kínzás pókot tartani?

Nem kínzás pókot tartani?

Figyelt kérdés
Imádom a pókokat, és szeretnék venni egy tarantulát, vagyis akartam, de már lemondtam róla, mert úgy gondolom, hogy egy 60 cm hosszú és 40 cm széles terráriumban pókot vagy bármilyen rovart tartani kínzás.. Ahonnan vettem volna, ott is terráriumban volt, de én nem akartam "kínozni" így nem vettem. Magyarul annyi a kérdés, hogy kínzás egy üvegben tartani őket (nyilván nem befőttesben) , vagy megszokják és elvannak egy nem túl nagy üvegben? :D

2014. ápr. 22. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha egy bizonyos méretű szabad területe és az akváriumon belül a megfelelő felszerelések vannak akkor kellemesen fogja magát érezni.
2014. ápr. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%

Nem kínzás az. Meg aztán nyilván ki is vennéd néha, hogy futkosson. Legalább is én tartottam hörcsögöt, nyulat, tengerimalacot. A hörcsög nagyon sokat volt kivéve, a tengeri malac a nagyobb mérete miatt csak éjjelre lett ketrecbe rakva, a nyúlnak pedig ketrece se volt, egész nap azt csinált amit akart.


Én inkább madarat tartok kínzásnak egy hülye kis kalitkában tartani. Például jóbarátomék keresztszüleinél is soha sincsenek kivéve a madarak, egy kicsi kalitkában vannak. Szerintem ez a baromság. Madarat biztos, hogy nem tartanék. Mondjuk azt tényleg kockázatos kiengedni, mert utána megfogni nem igazán lehet. Max ha megéhezik és visszamegy a kalitkába. Csak tudj odaérni bezárni. Szóval azt biztos nem tartanék. Pókot, kígyót, békát simán ki lehet engedni úgyis, nincs gond vele.

2014. ápr. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló.


Nem tudom tartasz e madárpókot vagy sem,de az írásodból arra következtetek hogy nem.Más egy madarat hörcsögöt stb kivenni mint egy pókot.A pókot ha kiveszed úgy elmegy hogy észre sem veszed,aztán keresheted.


Nem kínzás megfelelő méretű terráriumban tartani egy pókot főleg ha mindent biztosítasz neki.

Fajonként le van írva hogy mekkora nagyságú terko ajánlott stb.Friss víz minden nap kell neki és rovarokkal táplálkozik gyászbogár,rózsabogár,lisztkukac stb ha ezek is biztosítva vannak akkor nem kínzás.

2014. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Az egy dolog, hogy mi van megírva. A fos 10 emeletes panelházak is megépültek, lett bennük wc, fürdőszoba,szoba, konyha, mégis mindenki szarul érzi magát ha olyanban kell laknia és kényszerből költöznek bele.


A hörcsög is elmegy, befér mindenhova. Én még csigákat is tartottam, azt is kiengedtem. Bár felügyelettel. Vagy épp elbarikádoztam a helyeket, hogy ne tudjon sehova bemenni, azt egész nap elvolt. Pókot még nem tartottam, anyám miatt sajnos, mert kiakadna tőle. Halaim is voltak még, az egyetlenek amik nem voltak kivéve :D

2014. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kivenni egy madárpókot hogy "futkosson" ? te valami hülye lehetsz! :)

Megnézném,hogy egy P.murinust hogy veszel ki futtatni:)

2014. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!