Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez lehetséges? (Többi lent)

Ez lehetséges? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ugye régen a bogarak azért voltak nagyok mert sokkal több %-ban volt oxigén a levegőben mint ma. Nos ha építünk egy szobát és abba mondjuk 45 vagy 50% oxigént engedünk szóval 50% lesz az oxigén a levegőben akkor sokkal nagyobbra nőnek majd meg azok a bogarak amiket abba petéztek le? Vagy több millió év kellene nekik a mutációhoz?
2014. máj. 18. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez tudományosan igazolt, hogy volt ilyen magas oxigéntartalom a Föld légkörében ? De hát milyen bogarak voltak olyan borzasztóan nagyok és mikor ?
2014. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy százlábú (nem akarok hülyeséget mondani) és akkor mikor a dinoszauruszok éltek. Gondolok a többire is mert szerintem egy lepke nem akkora volt akkor mint most vagy egy pók de sorolhatnék még sok fajtát.
2014. máj. 18. 21:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem borzasztóan nagy hanem nagyobb mint a mostani "testvérük".
2014. máj. 18. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Kijavítalak, nem a dinoszauruszokkal éltek hanem a karbon korban ekkor még csak kis gyíkok és kétéltűek voltak az egyetlen gerincesek a szárazon
2014. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem vagyok annyira tiszta ezen a téren csak kérdeztem, hogy lehetséges az amit le írtam.
2014. máj. 24. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:
És szerintem egy 7-8m es arthopleura borzasztó nagy szerintem elképzelhető h akkora lesz egy ilyen szobában szaporított ízeltlábú
2014. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a következő generáció vagy több év mire megnő akkorára? (úgy gondolom berakunk egyet az lepetézik és amik kikelnek azok nőnek meg akkorára)
2014. máj. 26. 19:15
 8/10 zoliwok válasza:
Erröl a régi időutazós/őslény mentős sorozat jutott az eszembe a tv2-ről xd
2014. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy választ is a kérdésemre :DDD
2014. máj. 28. 21:26
 10/10 anonim válasza:
Szerinted, ha ez lehetséges lenne, akkor nem csinálták volna már a brit tudósok, és nem tették volna közzé? Szerintem több 100-1000 év kéne ahhoz, hogy akkorára nőjenek.
2014. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!