Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Botsáskát és afrikai óriáscsig...

Botsáskát és afrikai óriáscsigát lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Be lehet rendezni úgy a helyüket hogy mindkettőnek optimális legyen? Gondolom egymást nem bántják. :D

2014. máj. 22. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2014. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sőt nekem még argentin csótányok és bütykös csótányok is vannak a csigák mellet :D
2014. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi..És mekkora a terkó amiben tartod őket? Nem igényelnek másik hőmérsékletet páratartalmat satöbbi?
2014. máj. 25. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a terkó 50x40x40 és kókuszrost+tőzeg+fenyőkéreg keveréke a talaj van benne egy félbevágott kókusz amin van egy rés hogy a csótányok el tudjanak bújni a botsáskáknak pedig vannak bent faágak(szavannafa) ezekre szoktam tenni a rózsa és

málnaleveleket a botsáskáknak a földre meg a csigáknak és a csótányoknak, igaz néha a csigák felmásznak az ágakra és meglegelik a botsáskák kajáját de általában nem szokásuk

a terkó tetején pedig van egy szellőző rács amit a legtöbb terráriumra tesznek, a csigáknak nem kell olyan hatalmas páratartalom de azért jó ha van ezt nem akadályozza a szellőzőrács egyáltalán

2014. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Még annyit kérdeznék, mivel télen nem hiszem hogy tudok rózsa vagy szeder levelet beszerezni azt olvastam hogy megeszik a salátalevelet a sáskák! Viszont a csigás oldalakon azt írják, hogy salátalevelet nem szabad adni a csigáknak.. Te ezt hogy oldod meg télen?
2014. máj. 27. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

salátalevelet nem nagyon esznek, és nyáron még lefagyasztok

rengeteg málna és rózsalevelet kiolvasztom és azt adom nekik

2014. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!