Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért fontos, hogy szűz legyen?

Miért fontos, hogy szűz legyen?

Figyelt kérdés

Ezt most olvastam egy apróhirdetésben:


Eladó egy Grammostola Pulchripes lábfesztáv 11-12cm sub semi adult sexálatlan!! Kicsi kora óta nálam van garantáltan szüz. Bármilyen kèrdèsre szivesen válaszolok!! Budapesten belül házhoz szállítás lehetsèges!


Miért fontos, hogy a pók szűz legyen?



2014. júl. 5. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fontos, de valaki szereti, mert a pókoknál is lehetnek betegségek, amiket elkaphatnak egymástól. Nálam volt egy vírus amit csipesszel vittem át egyik állatról a másikra sajnos és meghalt az állomány fele. Nálunk Magyarországon kevés olyan állatorvos van akik tudnak ezekkel az állatokkal foglalkozni, így lehetetlen megakadályozni, hogy egy állomány kigyógyuljon bármiből is.


Szóval csak óvatosan mindennel, és szerintem az pozitívum hogy szűz a pók :)


Jó pókozást! :)

2014. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetetlen megakadályozni hogy egy állomány el ne hulljon egy vírus miatt...
2014. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hímeknél nagyon fontos, hogy szűz legyen a pók. A pókok többsége, így a madárpókok is csak egy párzásra vannak "tervezve". Sokszor előfordul második, vagy akár több sikeres párzás is, de nem minden fajnál, sokszor nem ugyanolyan mennyiségű és minőségű spermium átadásával történik a párás.

A kórtannak, egészségvédelemnek semmi köze a dologhoz.

2014. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!