Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vajon mire gondolhat a légy...

Vajon mire gondolhat a légy vagy miért csinálja ezt? (kerestem a neten de nem találtam)

Figyelt kérdés

hiába elzavarom ugyanoda visszaszáll de ilyen 1-2 másodperc különbséggel miért nem fél tőlem sokkal nagyobb vagyok :S annyira idegesít


a másik azt vettem észre ha pedig behozom a légycsapót akkor hirtelen eltűnik az összes szerintetek megérzik vagy mi?



2014. júl. 20. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a légynek tudod összetett szeme van,és nagyon gyors a reakció idejük,ezért leheg h pl meglátják a légycsapót,és megérzik h ,leutod őket,v látta h lecsaptad az eggyik fajtársát.és nincs miért félnie hiába nagy vagy mert mint irtam nagyon gyors a reakcio idejuk,azaz kitérnek a csapás elöl.13/f válasza
2014. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!