Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha vannak olyan emberben élő...

Ha vannak olyan emberben élő férgek amelyek úgy jutnak be hogy a petéit lenyeli az ember akkor nem értem hogy azt nem marja szét a gyomorsav? Mármint a petét.

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Vannak, a férgességek elég nagy része szájon át kerül az emberbe. Ellenálló a pete burka, ezért nem marja szét a gyomorsav.
2014. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert olyan "burokban" vannak, h ellenállnak a gyomorsavnak
2014. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy aki lepontozza az első válaszolót az mi a francért nem írja meg hogy miért? Mert nekem teljesen logikus a válasza.
2014. aug. 1. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan látjátok, hogy valaki pont azt a hsz-t lepontozza? Erre eddig nekem senki nem válaszolt, írjátok már le légyszi!

Egyébként kérdező, ezek szerint nagyon ellenállóak ezek a r@hadék élősködők, mert a kutyában is vannak, pedig a kutyának 7x olyan erős a gyomorsava, mint az embernek!

2014. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad." A 92 azt jelenti hogy valaki(k) negatívot nyomtak rá. Ha csak pozitívan pontoznak akkor 100 van ott.
2014. szept. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!