Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vajon milyen állat lehet?

Vajon milyen állat lehet?

Figyelt kérdés

Pár éve új lakásba költöztünk, amiben pár hónapja nem laktak. Festettünk, takarítottunk stb, beköltöztünk. A beköltözéskor már első este feltűnt, hogy apró kis élőlények laknak velünk együtt. Azóta sem tudom mik ezek.

Így néznek ki: kb.2-7 mm hosszú, ezüstös fehér színű, puhatestű, fején apró csápok, kis apró lábai is vannak. Éjjel gyorsan mozog, nappal lassabb. Úgy vettem észre, hogy rejtőzködő életmódot folytat. Ártalmatlan, nem csíp vagy ilyesmi, viszont gusztustalan. Sokat sikerült kiirtani a takarítással, de néha fel-fel bukkan egy-egy jószág. (most pl. nyaraltunk, üres volt a lakás, és egyből találtam kettőt is szem előtt). Ha észrevesznek, próbálnak eliszkolni, de kegyetlen vagyok, irtom őket, ha tudom.

Mi a fene lehet? És hogyan lehet kiirtani?


2014. aug. 7. 12:59
 1/3 Dark of fire válasza:
Nem vagyok biztos de lehet hogy ezüstös ősrovar ha nem sajnálom
2014. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az ezüstös ősrovarra tippelek,de ha az akkor nem kártékony. Ha mégis zavar a puszta jelenléte akkor a klasszikus csótányírtó megteszi.
2014. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rakeresek mindjárt. Ez így már kézzel foghatobb :)
2014. aug. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!