Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valamelyik nap találtam egy...

Valamelyik nap találtam egy imádkozó sáskát nöstényt beraktam egy kis rovartartóba és ma hazajöttem és lepetélt nem tudom mit csináljak a petékkel kérek hogy hogy kell gondozni tudom hogy védet faj de kiváncsi vagyok hogy mi lesz belőle?

Figyelt kérdés
valamelyik nap találtam egy imádkozó sáskát nöstényt beraktam egy kis rovartartóba és ma hazajöttem és lepetélt nem tudom mit csináljak a petékkel kérek hogy hogy kell gondozni tudom hogy védet faj de kiváncsi vagyok hogy mi lesz belőle?

2014. szept. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
a tartóval együtt tedd ki az udvarba (nagy sáska nélkül) és tavasszal láthatod az eredményt, ha nem így csinálod akkor a peték elpusztulnak és nem kelnek ki, teraszra is ki lehet tenni arra kell ügyelni hogy ne tudjon víz alá kerülni (ne töltődjön meg az üveg) esőzések után
2014. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miert kell ki tenni az udvarra?
2014. szept. 30. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

hogy az évszakok változását "érzékelni" tudják és tavasszal kikeljenek (hideg,meleg,páratartalom,hó olvadás stb)

már párszor csináltam ilyet higyj nekem ha bent próbálod kikeltetni a szobában/hűtőben akkor életképtelenek lesznek

2014. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hogy életképtelenek nem kellnek ki vagy majd nem fogják jó szemmel nézni a hideget meleget stb?
2014. okt. 1. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kelnek ki
2014. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha kikelnek,egy hét múlva egyse lesz a százból életbe
2014. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!