Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy lehet eltüntetni azokat...

Hogy lehet eltüntetni azokat a kis röpködő rovarokat a konyhámból? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom megnevezni őket, így nem tudok a google-on rákeresni, de biztos ismeritek ti is.

Annyit tudok róluk, hogy gyümölcsökre (pl. kint hagyott szőlőre) vagy paradicsomra szoktak rámenni. Picit megmozdítom a helyet ahol vannak, azonnal szállnak mindenfelé.

Picik, fekete színűek, olyasmik, mint a legyek, csak sokkal kisebbek és lassúak is. Amúgy nem csípnek vagy ilyesmi, csak idegesítőek.


A szemeteszsákot pár órája kiürítettem, mert szerintem abba volt egy pár napos hamburgerdarab, de nem látom, hogy eltűntek volna. Régebben is voltak már, de mindig eltűntek örökre, amikor kidobtam valami kaját.


Sokat segít, ha esetleg meg tudnátok mondani a nevét, és akkor a google-n rákeresek.

Vagy tudok valami házi praktikát, tippet ellenük?



2014. szept. 27. 19:03
 1/5 anonim válasza:
muslica?! :)
2014. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, talán ecetmuslica a neve, de nem vagyok biztos benne. Mindenesetre hasonlít rá.


Valami tipp, hogy lehetne elküldeni őket?

2014. szept. 27. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg, mi rohad. Ha muslicák vannak, valami lesz. Ha kidobtad, elmennek.
2014. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen, általában rothadó gyümire mennek, de ha ki is dobod akkor is beletelik egy kis időbe mire eltűnnek :)

Ismerős a szitu, mivel nálunk is itt repkednek most :D

2014. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket.

Kivittem a szemetet, elmentek a kis repülő állatkák.

Csak nem azonnal, hanem kellett nekik 1 nap haladék. :)

2014. szept. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!