Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez a kis izé ami csipked?

Mi ez a kis izé ami csipked?

Figyelt kérdés

Napok óta véletlenszerűen kijönnek rajtam szúnyogcsípés szerű csípések. Pont olyan és viszket, a testemen bárhol kijön. Az is mindegy, hogy az utcán vagyok vagy épp az ágyban.

Láttam egy bogarat, nem biztos, hogy ő a tettes, de vér volt benne, szóval szerintem igen. A nadrágomon mászott, kb. 1 mm, teljesen gömbölyű, szürkés-fekete, nem repül, nem ugrál, és vér volt benne ahogy szétnyomtam.

Nem szúnyog, a bolhát már látnám, az se lehet. Poloskához is volt már szerencsém, az se ilyen. Mi a kutya füle ez? Nem tudom megszüntetni, amíg nem ismerem!


2014. okt. 4. 20:44
 1/9 anonim válasza:
valószínűleg bolha, megbújik az bárhol
2014. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ágyi poloska.
2014. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de láttam már bolhát, az ugrál és nehéz elpusztítani. Mikor bolhánk volt, már az első párat megláttam, mert bazi nagyot pattan és ki kellett vasalnom, hogy megdögöljön. Ezt csak úgy elnyomtam és nem pattog semmi.
2014. okt. 4. 20:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a ruhatetű nagyon ijesztően hangzik. Nagyon félek a tetűktől, remélem, nem az. Úristen. Honnan jönnek ezek?
2014. okt. 4. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ágyi poloska.

[link]

2014. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még él a remény, hogy nem ruhatetű. Azt írják, ugyanúgy néz ki, mint a fejtetű, azt meg már láttam, és nem így néz ki. (Bár végül is nem biztos, hogy az az izé volt.)

Amikor poloskacsípéseim voltak, azok sorban voltak a testemen, ahogy végigmászott a kis dög, ezek meg teljesen random jelennek meg. Persze ettől függetlenül lehet az is. Megőrülök...

2014. okt. 4. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen helyen laktok, hogy már több vérszívó élősködővel is volt dolgod? Vagy állatokat tartotoK?
2014. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kertes házban. A bolhát a macska hozta, a poloskához és tetűhöz gyermekotthonban volt szerencsém még régen.
2014. okt. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!