Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy Grammostola rosea hím kb...

Egy Grammostola rosea hím kb meddig fog élni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy 10 évig
2014. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
valameddig biztos fog szerintem.
2014. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szoval addig fog élni amig meg nem hal
2014. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okè, de hány évig kb? Azt hallottam, hogy a hímek kevesebb ideig, mint a nőstények, de nem nagyon szeretném ha nagyon hamar itt hagyna ez az egyetlen pókom, amit kiskora óta nevelek :)
2014. okt. 11. 00:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A madárpók nőstények várható élettartama fajtól függően 6-25 év. A hímek az ivarérési vedlésüket követő 1-3 éven belül elpusztulnak.
2014. okt. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is hal meg egyből vagy kihúzza több mint egy évig, akkor sem lesz nagy öröm tartani, mert ilyenkor már nem is nagyon esznek, csak szövöget majd meg járkál, és szép lassan elpusztul.


Szóval a legjobb, amit szerintem ki tudsz hozni a helyzetből, ha keresel valakit akinek van egy rosea nősténye és vele megbeszélsz valami korrekt cserét.

(pl sikeres párzás esetén, a kicsikből x darab)

2014. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már 6 éves, 2008 óta van meg.
2014. nov. 8. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!