Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a bolháktól?

Figyelt kérdés
Szóval 3 napja kezdődött,hogynelőjöttek a csípések (szeretik a vérem a bolhák) és 2 napon belül 4 et kaptam el és még 1 itt ugrált az elöbb.Nem is értem hogy lehet ennyi bolha itt mikor évek óta nem volt nekem se most meg egy tucat itt van,elvileg apám hozta haza nagyanyáméktol mert ott dolgozott és náluk sok van valamiért.már nincs ép rész a testemen tele vagyok csípéssel,ahányszor az ágyba feküdnék meglátok eggyet.Hogyan szabaduljak meg tőlük?Felporszívóztam a szobát de sokat nem ér szerintem
2014. okt. 17. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívjatok ki rovarírtó szakembert, ha ennyire elszaporodtak, akkor már csak az segít.
2014. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neostomosan, 500 Ft körül van egy ampulla, ezt kellő hígításban szétpermetezni, ha kell néhány naponta. A bolhák eltűnnek, ez tuti!!
2014. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neostomosan! Igen ez tuti, ez nálunk is bevált.
2014. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és ezt háztartási boltban vagy hol szerezzem be ?
2014. okt. 17. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Bolhaírtó:)
2014. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben, patikában vagy háztartási boltban.
2014. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!