Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egyre több fehér csótányt...

Egyre több fehér csótányt látok a lakásban, miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam erről, hogy akkor fehér amikor levedli a bőrét, máshol pedig azt, hogy albínó, de szerintem a fehér csótány ha lepetézik akkor fehérek lesznek az utódai mert egyre többet látok :/ anyám retteg, irtózik tőlük és én is valami megmagyarázhatatlan okból, szóval ez így jó ha valami génmutálódott egyed elszaporodott :D

Nem elég, hogy lehetetlen kiírtani teljesen a barnát még mutálódnak is xD



2014. nov. 10. 12:34
 1/6 Alexa Szjg-er válasza:
csótányoknak lehet eg nem ismert fajtája de szerintem költözetek el a onnan még mielőt a csapból is csótány jön ( tapasztaltam igaz nem fehér csótány volt ha nem barna )
2014. nov. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívjatok rovarirtót,már a telefonban fixáljátok le,hogy nem permetet kértek,hanem gélt és hogy számlát is kértek.(Számlát amiatt,hogy ha át akar rázni,vissza lehessen hívni!Nekünk megbízható van,a közös képviselő intézi.)A gél egy csoda!!!Kis gélpöttyöket tesznek a csempére,mosogató alá,ide-oda,ahova szükséges,és egycsapásra kiírtja a csótányt és végérvényesen!!!!3 havonként ismételtetni kell!!!!Panelban lakom,itt évtizedekig 3 havonta irtottak a lépcsőházban,minden lakásban rendszeresen permettel,mégis hemzsegett,éjszaka is mászott rajtunk.2 éve nincs egy se,amióta gélt használ a rovarirtó.Mi már csak a bejárati ajtó mellé szoktunk a csempére kérni 4 pöttyöt a biztonság kedvéért,3 havonta ha jön az irtó.Szóval ez a gél csoda!!!!!Nagyon kellemes azóta csótány nélkül az élet!!!!!!!
2014. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, költözni egyértelműen nem tudunk ($) de a 2.válasz nagyon jól hangzik, pedig nem sok mindenben látok reményt csótányírtással kapcsolatban.
2014. nov. 15. 05:43
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kartevok__4623560-hol-..

Olvasd végig a fenti linken szereplő csótányproblémát,benne van a válasz.

S ha tudsz szerezni ilyet,nem kell nagy összeget fizetned állandóan az irtónak.

2014. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es és 4-es vagyok,itt küldöm a videót is a gélről.A goole-n keresgélhetsz

https://www.youtube.com/watch?v=ft6DlBnU2Io

2014. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen megnézem.
2014. nov. 18. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!