Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Üdv! A közeljövőben venni...

Kissimre1998 kérdése:

Üdv! A közeljövőben venni fogok egy madárpókot és szerintetek mi lenne a legideálisabb egyed. Van egy akváriumom ami 30x60x35-->magassag). Ez ideális lebne? Ja és én Németországban élek, szerintetek itt is ugyan úgy lehet tartani mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a fajtát kedvelem: [link]


Az akvárium mérete tökéletesen megfelel. Szerintem ugyanúgy tartható ott is.

2014. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben!
2014. nov. 22. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akváriumot nem egyszerű átalakítani úgy hogy alkalmas legyen, a legnagyobb probléma a szellőző, mert nem lehet műanyagból és a fém szúnyogháló sem szerencsés mert bele tud akadni a pók.


A legjobb szellőző az a perforált lemez, azzal meg az a baj hogy nem nagyon árulják kis darabokban, nagyban meg drága.


A másik probléma pedig a magassága, mert amikor este elindul felfedezni gyakran köt ki a terkó tetején és előfordul hogy leesik onnan, és jó lenne ha minél kisebbet esne.


De, ha már megvan teljesen átalakítva akkor jó lesz csak tegyél bele több talajt.


Kezdőpóknak a legideálisabb ha talajlakót veszel és mondjuk nem afrikait, de amúgy egy kis odafigyeléssel nem lehet baj akkor sem agresszívebb fajt választasz.

(Odafigyelés alatt azt értem, hogy nem veszed ki és csipesszel eteted.)

2014. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért olyan madárpókot tartsál, ami nem mérges, és igen amit leírtál az tökéletes! :)
2014. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!