Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Madárpókot veszek: Lasiodora...

Madárpókot veszek: Lasiodora Cristatát, Nállunk nincs mindig olyan meleg ami neki kell, hogy tudnám azt megoldani hogy legyen neki mindig 26 celsius fok?

Figyelt kérdés
Virágcserepes fűtést ajánlottak, de nem nagyon értem hogy azt hogy lehet megoldani, vaami honalpon olcsó kész termék? Köszönöm.

2014. nov. 23. 18:44
 1/7 Puppies válasza:
100%

Azt én se ismerem.Bár egy tenyésztő vagy kereskedő jobban el tudná magyarázni szerintem.Vannak online oldalaik.


[link]


Itt kicsit tekerj le szerintem erre gondoltak. Infralámpa terráriumon kívül cserépbúrában.Biztos jobban, egyenletesebben adja le a meleget.De biztos hogy infralámpa mert azt szoktak berakni trópusi állatoknak hogy tudjanak hol melegedni

2014. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi, igazából ezeknek utánnajártam nagyjából, csak azt nem találtam sehol hogy a cserepes fűűtést hogy csinálják? Kifurnak az alján egy lyukat. és onnan hogyan tovább? felülre valamit?
2014. nov. 23. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kényes faj, szóval ha van azért 20-22 fok általában, akkor semmi baja nem lesz, de napközben fűtheted egy sima olvasó lámpával is, éjjel meg nyugodtan lehűlhet.


Az agyag virágcserepeken már van lyuk abba meg csak beletesznek egy foglalatot és kész.

[link]


Én egy auchanos csiptetős (legolcsobb) lámpával fűtök évek óta, meg van hozzá egy időkapcsoló és ennyi, kb. 10-15 cm-re legyen a terkótól.

2014. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mégis minek kell neked ilyen undoritó féreg? Bolond vagy!
2014. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Undorító féreg? Bolond vagyok? . .:)

Tudod mit? Dögölj meg.. szerintem 22x értelmesebb az összes állat mint te..Hogy létezhetsz? Ha nem tetszik az állat, vagy a poszt... akkor ne nézd, ne olvasd, ne kommentelj.. Köszi!..

2014. dec. 14. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha egyszer kimászik onnal egy baleset esetén bepetézi az egész házat örülhetsz az idióta pókodnak.
2014. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bepetézi?XD ember... 1-es.. Hogyan petézi be ha nem nőstény?X"D és valahogy meg kell dugnia a hím póknak !! (ha nőstány lenne) ne kommentelj kérlek..:"D Biológia 1-es szia..:"DDDDDD
2014. dec. 25. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!