Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloska ellen van valami...

Ágyi poloska ellen van valami módszer a rovarirtó hivásán kivül? Nem nagyon engedhetjük meg maguknak, kettő irtás minimum 20 ezer körül van.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 16:06
 1/7 anonim válasza:
70%
Ki kell húzni az ágyat, szétszedni és az összes rést befújni rovarirtóval, az ágy mellett a falnál a szegélyeket is és mindent kimosni.
2015. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hu ezt kiprobalom, mert nalunk is vanna...par honapja vetteme szre a csipeseket, csak engem "esznek", rettenetes viszketes, mar vagy 5 dbot talaltam is es rendesen ver jott ki beloluk mikor agyonnyomtam...fuajjj.... allitolag borzaszto nehez a kiirtasuk, en is kiprobalom ...
2015. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2015. jan. 5. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kertészeti v méhészeti boltban vegyél Cyperkillt, a kisebb kiszerelés kb 700 Ft, szórófejes flakonban ely literre egy ampullát összeöntesz vízzel, jól összekevered, gumikesztyűben persze, és jól befújsz mindent az ágy környékén, az ágyat, matracot, az ágyneműt közben 60 fokon mosod, majd jól elmész otthonról pár órára, míg a cucc megszárad. Hetente ismételd!
2015. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ágyat faltól elhúzni, lábaira tekerj kétoldalas ragit nehogy újabb dögök másszanak fel!
2015. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az otthoni írtás nemigen lesz sikeres, rengeteg írtószer kell hozzá, talán még több is lesz a végeredmény, mint 20ezer, ha mindent alaposan befújsz.
2015. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en mar elkeseredtem, hogy soha nem fogunk megszabadulni toluk, rettegtem hazamneni! mi kulfoldon elunk, nem tudok adni telefonszamot, de amig a gyerekkel 2 hetre elutaztunk a ferjem kihivott rovarirtokat. Ket alkalommal kellett kijonnie, minden befujt, allitolag ablakok bezarva, a ferjem csak estere ment haza aludni es hanyt reggel a meregtol... de alenyeg, hogy teljesen sikerult oket kiiratni, ennek a remalomnak egy ve! Teljesen,azota egy sincs!!!!!!!Addig fujtam a mergeket, sirtam mar duhomben es vakaroztam. sajnos ra kellett jonnom, hogy csak szakember tudja oket kiirtani, az osszeg sem volt veszes, atszamitva kb 12-15 ezer ft volt.
2016. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!