Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Imádkozó sáska tartása?...

Imádkozó sáska tartása? Meddig élnek? Mennyibe kerül a tartásuk havonta?

Figyelt kérdés
Valami különlegesre gondoltam, és nem a hazaira, mert az védett. A neten nem találtam túl sok informáciòt. Valaki ajánlana egy jó oldalt vagy valami tanácsot?
2015. ápr. 11. 10:32
 1/2 Titusztitusz ***** válasza:
52%
Ha minden igaz, a nálunk élő imádkozó sáska fajok csak "egynyári" állatok, azaz tél elejére elpusztulnak, és csak a peték telelnek át a következő évre...Tartásuk egyszerü nagyon, egy zöld növényekkel megrakott, kb. akvárium méretü terrárium tökéletes élőhely nekik, etetésük szintén nagyon egyszerü, az udvarrol legyeket-bogarakat kell összeszedni a számukra lehetőleg sértetlenül, és az így összeszedett rovarokat ÉLŐ ÁLLAPOTBAN kell betenni a terráriumba...Az imádkozó sáska ugyanis csak a mozgó zsákmányra csap le...Szóval a tartása gyakorlatilag NEM IGÉNYEL KÖLTSÉGEKET, maximum csak némi odafigyelést, és törődést...
2015. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

TerraPlazan szokott lenni több faj is a nevüket nem mindnek tudom de láttam már

orchidea utánzót,kéket,narancssárgát,fehéret,feketét,zöld-fekete-kék-barnát

2015. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!