Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan találjam meg a bolhát?

Hogyan találjam meg a bolhát?

Figyelt kérdés
Már hetek óta van itthon bolhánk, egy biztosan. Engem meg a nagyobbik lányomat teljesen összecsípett, de egyszerűen nem találtam meg. Ma hajnalban éreztem, hogy csíp, de hiába próbáltam óvatosan emelgetni a takarót, lepedőt, levettem a pizsamát is, nem találtam meg. Már át takarítottam a szobákat, ágyneműt cseréltem, mindent átmostam, mégis valahol megbújt. Tudom, hogy nem egyszerű elfogni és kinyírni, de van valami praktika amivel elő tudnám csalogatni és kinyiffantani? Csak akkor nyugodnék meg ha látom a szememmel hogy elpusztult.
2015. ápr. 15. 14:17
 1/3 Trafó1 ***** válasza:

És ha nem bolha??

[link]


Vagy egyik sem, hanem pók???

2015. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Biztos bolha, a derekamat csípte, lányomnak is a dereka, zokni gumijánál a sorozatcsípés ahogy a bolha szokta.

És a lepedőn találtam bolha ürüléket, emlékszem gyerekoromba is volt egyszer bolha az ágyamba, napokig nem találtuk csak a bolha ürüléket, aztán egyszer csak előkerült.

2015. ápr. 15. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyél haza egy kutyát, akit előtte bekensz Frontline Combo-val. A bolha sokkal jobban szereti a kutyavért, ráugrik a kutyára, megcsípi és szörnyethal a méregtől.
2015. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!