Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mivel írtsuk ki a bolhákat?

Mivel írtsuk ki a bolhákat?

Figyelt kérdés
Valaki tudna-e valami jó bolhaírtót ajánlani?Olyan kellene amit 11 hónapos gyerek mellett is lehet használni.Tele van a ház bolhával,össze-vissza mar mindenkit,a kicsit is,és nincsen házi állatunk!Kérem valaki segítsen valami jó ötlettel!Előre is köszönöm a segítséget!
2015. ápr. 24. 17:53
 1/3 anonim válasza:
Ajánlom szakember felkeresését. Valószínűleg 2 napra el kéne hagyniuk a lakást amíg a tisztítás tart, így ha a szállás megoldható akkor az írtás is. Remélem tudtam segíteni
2015. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dakar ***** válasza:
szerintem szakemberre kellene bízni a dolgot mivel vegyszerek nélkül ez probléma nem megoldható főleg hogy baba is van.ha pedig nem megoldható anyagilag akkor érdemes a helyi családsegítő segítségét kérni hallottam már ilyen esetet és segítettek
2015. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mi a fene ***** válasza:
Használt bútorral is bekerülhet a lakásba. nem vettetek valamit mostanában ?
2015. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!