Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Körülbelül mennyi idő alatt...

Körülbelül mennyi idő alatt lesz egy lisztkukacból lisztbogár?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartanak a különböző fejlődési szakaszok? Egy kifejlett lisztbogár mennyi ideig él és kb mennyi petét rak le? Köszi a válaszokat! :D

2015. máj. 3. 18:42
 1/1 sziszke06 válasza:

Ha van egy befőttes üveged kilyukaszgatott tetővel és olyan fa faorgácsod ( kevés, nagyon kevés mert különben nem látod a lényeget) állatkereskedésben (nekem a zoodom vált be , a (leopárd)gekkóm is onnan kapja a kaját ( őntucsköt eszik havonta négyszer és egyszer szokott kapni lisztkukacot.).) lehet kapni!

Veszel vagy tíz darabot és megnézed mikor petéznek le. Onnan már csak figyelgetni kell naponta.Enni zéz utána mit esznek biztos fenn van (nem akarok hülyeséget írni.). Inni szerintem nem kell neki elég ha hetente vagy naponta rájuk fújsz vizet permetező el (mindegy milyen időközönként csak ne fullasztd meg őket, elég ha épcsak gyöngyözőik a víz a forgácson( ha homokot raksz be nekik jobban megfigyelhetők.). És ennyi!

Am mennyi idős vagy ?

Én 13/L

2015. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!