Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen otthoni kártevő lehet ez?

Milyen otthoni kártevő lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hóbapja észrevettem, hogy a hálószobámban mászkálnak ezek a gusztustalanságok. Főként a falon, de már láttam az ágyamon is. Próbálram kiirtani őket, de sajnos nem sok sikerrel. Találkoztam egy két egyeddel a fürdőben is, de a kivégzésük óta nen jelentek meg újra... Nagyon gyórsak és ugrani is tudnak kb.2-4mm fehér néha áttetsző vagy barna színük van. Szóval eléggé elvagyok keseredve :( csípések, vérfoltok nincsenek. Aki tudja hogy mi lehet ez az kérem segítsen megoldani ezt a rejtelyt. Előre us köszönöm!

2015. máj. 5. 22:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. máj. 5. 22:37
 2/12 A kérdező kommentje:

Itt van még egy kép.Ui: Elnézést a helyesírási hibáimért.😱🙈 csak most vettem észre 😂 ajjaj


[link]

2015. máj. 5. 22:55
 3/12 anonim ***** válasza:
ha ez az, amire gondolok, akkor ez megeszi a pókokat, viszont tud csípni, a neve most nem jut eszembe, de fürdőszobákban előszeretettel megfordul
2015. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Rákerestem és...talán "portetű"?


[link]


Itt vannak a képek:

[link]

2015. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3-as szerintem te a könyvskorpióra gondolsz:

[link]

2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem, én rá gondoltam:

[link]

2015. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 😊 portetű... ő lehet az Én idegen betolakodóm.
2015. máj. 5. 23:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Igy néz ki? [link]

Mert ez portetű

2015. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szakember válasza a portetű írtására: A portetű számára, bármely szerves anyag nedves, párás környezetben táplálék. Ez azt jelenti, hogy a tapétaragasztótól, a padlóragasztó csirizig, az összes élelmiszert ami a lakásban előfordul lehetséges élelemforrás. A lakosság részére forgalmazott csótány és hangyairtószerek közül kell a rájuk írt használat utasítás alapján eljárni. Ha nem jár sikerrel, akkor kell szakcéghez fordulni
2015. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, 100% -ig biztos vagyok benne hogy az, undoritó de nagy kárt nem okoz. Ahogy olvasgattam, sok házban szanaszét mászkálnak mindenhol 🙊 azt hiszem szerencsém van, hogy csak egy szobában vannak. Nagyon régi ház, teljesen felújítva, a háló sajnos nagyon sötét színeket kapott kivéve a képen látható falat. Valószínű ezért szeretik, még jobbik eset hogy kb.2-5 darab tetüt találok naponta. Megőrülnék, ha mindenhol látnám őket. Már át is költöztem egy másik szobába, holnaptol vadász módba kapcsolok kiirtom a kis tetűket 😹😹😹
2015. máj. 5. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!