Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha a poloska lárvát az a kis...

Ha a poloska lárvát az a kis undorító szaladós izét befújom parfümmel akkor megdöglenek akkor tuti hogy poloska volt?

Figyelt kérdés

Mert az ágy alatt találtunk ilyen hosszukás levedlett bőrt ill 4 élő is volt ,közte ,nos belefujtam parfümőt és megdöglöttek tőle!!

Nyugtassatok meg hogy nem az !!!!

Anyukám is megnézte ő molylepke lárvára gondolt!!

Megnéztük a poloska kikelését neten és ilyen hosszukás barna bogi nem volt benne!!Nagyon félünk mert 3 kicsi gyerekkel élünk!!!!Ha az mi lesz a ruháinkkal bútorainkka irtásnál???


2015. máj. 18. 18:32
 1/9 anonim válasza:
Ha tényleg poloska lenne akkor alvás közbe rágná a lábatokat és a kezeteket, és ahogy éjszaka mozognátok szétnyomnátok öket amitöl vérfoltos lenne a lepedő! Semmi nem lesz, kijön az irtó, befuj mindent 4 órára el kell hagyni a lakást, ha visszamentek mindent ki kell mosni, és ennyi! De utána ilyen gond nem lesz, mert hosszú időre védelmet nyújt! Már ha poloskátok van..
2015. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hát nagyon remélem hogy nem az!!

De a párom kezén szunyogcsípés szerü nagy foltok vannak ,kapott rá Kalcium sandozt ill bekentem szunyogcsípésre való szarral és jobb alig viszket ez 2 napja volt

2015. máj. 18. 19:21
 3/9 anonim válasza:
Igen, a poloskacsípés ilyen. ha az ágyatokon reggel vérfoltok vannak akkor tuti poloska. Ha így van rakjatok be egy mosást kora reggel ágyneműkből, és még reggelre hívjátok ki az írtót, hogy mikor kora délután visszamentek ki tudjátok teregetni és legyen mibe aludni, ugyanis a poloska nem bírja a vizet, szóval nem baj ha azt nem éri a méreg, a vízbe beledöglik! aztán ezerrel mosni mindent :)
2015. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Amugy ne az ágy alatt nézzétek, hanem este a lepedő, párna alatt, takaró alatt nézzétek meg.
2015. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hát nem túl jókat irtok ,most jelenleg nincs pénzünk irtókra !!

De komolyan!!

Az ágyon nincs semmilyen vérfolt ,egész éjjel mult éjjel ezt lestük ,folyton fogtuk a telefont és amint valaki vakarózott már néztük is de semmi ,hál istennek

vagy még nagyon korán kaptuk el!!!

Édesanyám és aki megnézte a képet róla mindenki nyugi ez valami molyféléé

amugy molyunk az van tudom

csak hogy az uramnak még életében nem volt ilyen sok és nagy csípései!!

2015. máj. 18. 19:37
 6/9 A kérdező kommentje:
tudnátok mutatni képet a dögről ?
2015. máj. 18. 19:45
 7/9 A kérdező kommentje:

Ns eltelt az èjszaka dög sehol , egèsz èjjel figyeltük biztos nem voltak èhesek!! Szerencsère, vèrfolt szintèn nincs !! Nem èrtem viszont a párom lábán is vannak már szunyogcsípèsek mert szerintem ez az!!

Rajtam is van de nem gyulladt fenistillel bekentem már nem is viszket!!

2015. máj. 19. 08:00
 8/9 anonim válasza:
Általába nem gyullad be, pont olyan mint egy szunyogcsípés, én mire rájöttem mi is ez addig megettek :D [link]
2015. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne, ismétlem Ne próbálkozzatok házi módszerekkel, a link csak a kép miatt van! én sokmindent kipróbáltam, semmi nem segít, csak viszi a pénzt :D Az egész panelba elterjedtek, brutális menet volt :D , nem kívánom senkinek, már undorodtam hazajönni :D
2015. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!