Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vajon ez milyen bogár lehet?

Vajon ez milyen bogár lehet?

Figyelt kérdés
Egy pár hete elkezdtem bogarakat észrevenni a szobámban. 2-3 kis apró bogár a falon, leporszívózom/letakarítom onnan őket majd másnapra újra odaterem 2-3. Egy hete elutaztam 5 napra és féltem hogy mire visszajövök az egész szobám tele lesz velük, de csak négyet találtam. A kisebbek világos barna színűek, a nagyobbak pedig feketék, de a nagyobbak sincsenek nagyobbak mint két mm. Tudnak repülni, de nem ijednek meg, bármikor le tudom őket csapni, mert nem szállnak el. Még egy dolog, amit észrevettem, hogy éjszaka mozognak, tehát szerintem nem szeretik a világosságot. Ha egész nap nem vagyok otthon, akkor sem kerül több a falra nappal, csak éjszaka. Bármi ötlet, hogy mik lehetnek? Nagyon sokat segítenétek, mert nagyon félek mindenféle bogártól, ezért szeretném mihamarabb megoldani a helyzetet, ráadásul pár hét múlva költözködöm, úgyhogy attól is rettegek, hogy a következő lakásomba is átviszem őket! Mindenfajta segítséget köszönök!

2015. máj. 20. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Kepet tudsz adni?
2015. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!