Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha nappal ücsörgünk az ágyon...

Ha nappal ücsörgünk az ágyon akkor már szétvihetjük vihettük a poloskát?

Figyelt kérdés

Ágyi poloskáról beszèlek

holnap jönnek irtani


2015. máj. 29. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szét bizony, tapasztalat :/
2015. máj. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A poloska artalmatlan, minden agyban ott vannak. Felesleges irtani (csak penzlehuzas), kb. mint a kemenyado, nincs is kemenyed de beszedik.
2015. máj. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszodat , csak most már azt nem èrtem a gyerekek plüssálatait ha kint hagyom ès befujják és ha utána kimosom jó lesz vagy mit csináljak vele !!

Az a baj hogy nem tudom hónapokra lezárt zsákba rakni mert szereti őket , meg egyszerüen nem tudom hova tenni ès utàna minden tuhát ami a lakåsban lètezik hogy mossam ki ?

Nincs annyi hely ahova fel tudnám teregetni , azt hiszem meg fogom őrülni borzalmas amugy is ez az egèsz

2015. máj. 29. 06:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor is ártalmatlan ha szèt csipkedtèk uram kezèt ès úgy nèz ki mint a leprás!!??

te melyik poloskàra gondoltál?

2015. máj. 29. 06:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon remèlem nem hurcoltuk szét...:(

Nálunk egy hete írtottak, megértelek. Kezdek én is beleôrülni...állandóan azt èrzem másznak...:(((

2015. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Nekünk voltak ágyi poloskáink, valószínüleg az egyik vendég hozhatta be egy zsúr alkalmával, aki nagyon vakarózott, mert rá 2 nappal pöttyök jelentek meg rajtunk nagyobb dudorok voltak mint egy szúnyogcsípés.

Érdekel hol bujkálnak? Nézz be az ágytámla mögé, ott lesznek 1 csomóban a végtermékük/ikrájuk és általában ők is.

Mi a plüssöket kidobtuk, nem jó az, ha kimosod, a permetszer hiába van kimosva, ártani fog a gyerek tüdejének, nekünk a kutyusunk járt így, felmostuk 1000x a lakást, éjjel-nappal szellőztettünk, hippóztunk, eceteztünk, illatosítottunk, ő meg egyre rosszabbul lett, szerencsére elmúlt a szag 2 hét után, addig ölben cipeltem a lakásban, zsebcirkálóról beszélünk.

Egyik ágyból a másikba be lett hordva, onnan a kanapéra is, fúú, ne tudd mennyit szenvedtünk, minden reggel +4 csípés, hosszútávon nem tesz jót, mivel hallucinogén anyagot fecskendeznek beléd, állandóan álmos leszel meg jobban fog elvándorolni a gondolatod, általában hosszútávú vezetést ilyenkor nem javasolják maximum 20 km a javallott.

2x-3x visszafognak menni, nem lesz első irtásra megoldva, sajnos ez így megy, nagyon nagyon büdös a permet, nem véletlenül fognak mindenkit kizavarni a szobából, ablakot nyitni és csak "1 óra múlva menjenek be" a plüssöket, mindent lefújnak amit a szobában a hagytok, még a falakat is, mi takarófóliával letakartuk a tv-ket meg a gépeket, és fújták, mint az atom. Tocsogni fog a parketta utána, ha padlószőnyegetek van, akkor kicsit nehezebb a helyzet, mert állni fog benne a permet.

Ha tehetitek, akkor menjetek át egy ismerőshöz arra az időre, higgyetek nekem, nem volt kihez mennünk, már aznap este az agyonpermetezett ágyon kellett aludnom, reggel hányingerem volt...

2015. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. kommentelő valószínűleg a poratkára gondolt, ami nagyon nagyon eltér a poloskától.
2015. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyunk rajta , elviselhető a szaga de borzalmas büdös eddig nincs baja a gyerekeknek a kicsi 8 hónapos a közèpső 3 lesz ,a nagyfiam csak vasárnap jön haza mamától!!

A plüssök be vannak zacskózva nem merem kinyitni majd szerintem nyár vègèn , a többi dobozban volt de gondolom abban nem nagyon fordul elő!!

Hogy hogy azt mondták az ágynemüket is kimossul legalább 60 fokon ès ok

2015. máj. 29. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!