Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lakóépületek környezetében...

Lakóépületek környezetében méhész tevékenységet lehet-e folytatni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Őszintén nem tudom,az illetékeseket kell megkérdezni,de aztuti,hogy ha én tapasztalnék ilyet a környezetem közvetlen közelében,akkor mindent elkövetnék,hogy eltávolítsák.
2015. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Első magánvéleménye helyett jogszabály:


[link]

2015. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanez a hatályos jogszabályok hivatalos weboldalán is megtalálható: [link]
2015. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Joe.38 ***** válasza:
Sajat lakóépület tanyán.
2015. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szabóméhészet ***** válasza:
53%

Lehet tartani méheket szerencsére kertesházas övezetben.

Úgy hogy senkit nem zavar,sőt a szomszédom szerint sokkal jobb mióta megint méhek vannak a kertemben(40 család) mert jobb és szebb a gyümölcs nála.

Az akadékoskodoknak annyit,hogy egy 40 családos méhészet kb 3,5millió forint.Az akadékoskodó ahogy a 3,5milliós kocsiját letekert ablakokkal kulccsal a helyén fogja egy tesco,lidl parkolójában tárolni abban a pillanatban én is kiteszem ebek harmincadjára a méhesemet az erdő szélére.


Az a baj hogy sokan nem is gondolnak bele vagyonvédelmi dolgokba,azt hiszik hogy egy méhes az csak úgy van.


a legelső hozzászóló szerintem fel se fogta mit ir,de gondolom a mézet azt szereti a bele!

2015. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Lakóépületek környezetében méhész tevékenységet lehet-e folytatni?" - ez a kérdés.


Belinkeltem az ide vonatkozó hatályos jogszabályt. Mi lenne relevánsabb, mint ez?

2015. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!