Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pénteken volt poloska irtás...

Pénteken volt poloska irtás és uram ma talált egy nagy dögöt, és nem igazán volt kába az irtószertől meddig lalálhatunk még élőt?

Figyelt kérdés

Meddig nomális hogy találunk èlőt?

Teljesen kivagyok azt hitten vège van ennek a szörnyűsègnek!


2015. máj. 31. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi volt ráírva a használati útmutatóra?


Van olyan szer amitől csak lassan éhenhalnak a kis izék, ott eltarthat egy hétig is.

2015. máj. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Poloskairtó emberke volt kint!
2015. máj. 31. 03:22
 3/8 anonim válasza:
Újra ki kell hívni.
2015. máj. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam novemberben kellett poloskát írtani, előtte hetekig kísérletezgettem mindenféle házi szerrel, sikertelenül. Már lefeküdni sem mertem.

Végül egy céget hívtam ki, aznap mégtaláltam egyet ami élt, de aztán többet nem, szerencsére, mert mondták, hogy van, amikor nem elég egy írtás. Igaz, a pasi elmondása szerint, nem volt túlzottan fertőzöt a lakás, van, ahol sokkal durvább.

Szerintem 2 nap után már nem kéne találj, mivel iszonyat gyorsan szaporodik, félő, hogy máris lepetézett valahova.

A cég neve a Rattler, neten rákeshetsz.

2015. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi kedves utolsó!!

Hát ez èrdekes mert tegnap egyet sem tslåltunk ma hajnalban meg 3 èlő nagyot , pàrom elmondása szerint nem voltak valami lassúak , mert ha ugye átmentek ahova permetezett a csåvó akkor legalább vergődnie kellett volna ez meg túl aktív volt!

Hqt teljesen kivagyok egèsz hajnalban vadàsztunk !

De nem úgy van hogy előfordulhatnak mèg 7-10 napig dögök!!??

Mást nem hívok mivel 16.000ft volt ès közöltèk azèrt ennyi mert ebben 2 irtás van mert akkor tudjåk csak garit vállalni !!

Ja ès mèg csak 2 adag ruhát mostam ki mert ugye 1.5 óráig mos a gèp èa nincs hova teregetnem totál kivagyok

2015. máj. 31. 07:36
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja ès a fickó azt mondta nem volt fertözött a lakás , mert az ågykeret teljesen tiszta volt!!!

Csak nem basz.....intott át , 3 kicsi gyerekkel èlünk itt

2015. máj. 31. 07:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mit mondjak...drágán írtottak nálatok. A Rattler 10 ezer ft volt. Előre megbeszéltük, hogy mit kell csinálni, mire jönnek. Ruhákat előre, még írtás előtt bezsákolni, majd írtás után kimosni 60-90 fokon, mit hogy lehet.

Először jó alaposan bepermeteztek mindent, majd ki kellett menni és ködképzést csinált a lakásban az írtószerrel. Azután egy órára el kellett hagyni a lakást, persze ablakokat zárva tartani.

Miután visszamentünk, lehetett használni a lakást, felmosni nem volt szabad egy hétig, ágyon már lehetett éjszaka aludni, csak le takartam előtte.

Én is még hetekig rettegtem utána, hogy nehogy megint legyen, de szerencsére azóta sem volt.

2015. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak az agykeretben bujhatnak el, hanem padlo res, falon levo kepek keretei, hatulja mas butorok alja, hatulja (karosszek pl.) Amiket talaltatok azok johettek messzebrol is pl. Ha csak egy szobat irtott le akkor masikbol elokerul. Ha fertozott agynemut atvittel mashova es veletlen benne volt stb. Nem hiszem hogy atba...tt csak megis erosen fertozottek vagytok. Lehet a mereg lassan hat vagy ez a par epp keveset szivott fol.

mindenkepp hivd fol es amiket talaltok azokat tegyetek el egy befottesuvegbe (bizonyitani hogy elnek!)

Sajnos ezek a dogok peteznek rendesen es a petek is jo helyen vannak es nehez elerni oket a vegyszerekkel ezert is kell ismetelt irtas hogy a kikelo larvakat kesobb megkinaljak meg egy adaggal.


Agynemut mossal, a falrol szedj le mindent. Boltban kaphato szerrel (par ezer forint), te is fujj korbe. Csak vigyazz olvasd el mit ir a lebomlasrol stb. A kicsi gyerekek miatt.

2015. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!