Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen rovar lehet?

Ez milyen rovar lehet?

Figyelt kérdés

Haverokkal sátoroztunk. A sátor elött ültünk, beszélgettünk, amikor ilyen darázs szerű hangot hallottam! Hallottam, hogy a fülem mellett repked... megpróbáltam elhesegetni, amikor berepült a pólóm alá, amit csak akkor vettem észre, amikor a vállamon 2helyen megcsípett! Akkor levettem a pólómat, és csaptam vele egyet... a földön feküdt!

Narancssárga volt, egy kicsit nagyobb volt, mint egy átlag darázs, és furcsa félkör alakban feküdt, szerintem úgy szokott repülni is! Attól félek, hogy valami betegséget hordoz, vagy esetleg van valami mellékhatása a csípésének! Elég ilyesztően nézett ki! Ha valaki ebből a béna leírásból felismerte, az pls küldjön linket róla! Köszi! ;)



2015. jún. 7. 12:12
 1/2 HUN_Sector ***** válasza:

Esetleg francia darázs?

[link]

2015. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link] ? Talán ez volt az?

Nem kell aggódnod,nem lesz baj. Engem már számtalanszor csíptek meg darazsak,dongók méhek. Borogasd és figyelj,nehogy allergiás tünetet észlelj magadon a csípés végett.

[link]

2015. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!