Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Segítség! Mit csináljak a...

Segítség! Mit csináljak a bolhákkal? Nem bírom már! Megesznek!

Figyelt kérdés
kb 2 hete kezdődött az egész lakásfelújítás volt és használt laminált padló lett letéve..ami látszólag tiszta volt de valószínűleg tele volt bolha petékkel...elkezdett mindenhol bolha lenni invázió a kutya macska rendben van..kaptak cseppet mindent ők már nem is igen vakaróznak... de tele a lakás...felmostam mindent kiporszívóztam már bolha írtó cseppet tettem az ágyamra mindenhová már a ruhámra is meg ezt használom( insecticide 200) de nem tűnnek el.. az egész családban ráadásul csak az én véremet szívják..akárhová megyek a lakásban és este is már sírva fekszem le mert tudom,hogy jönnek..hajnalig fent vagyok mert kapom el őket és morzsolom szét máshogy nem tudok szabadulni tőlük alig alszom és mindenem viszket hólyagos...
2015. jún. 11. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
alapos rovarirtás. A lakásban, házi kedvenceken, és az emereken
2015. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ezeken kívül mivel lehet még irtani őket? a lakás tiszta az állatok meglettek fürdetve panzi spot on cseppet használtunk utána és minden ágy kanapé stb kilett porszívózva állandóan permetezem a padlót szekrényeket ágyat is ezzel a fújós íróval már magamat is...ruhán keresztül is belém harapnak és már nagyon fáj mert véresre vakarom..látszólag sehol semmi aztán egy kicsit huzamosabb ideig vagyok egy helyben pl állok 3-4 percet már térdemig vannak vagy 30an
2015. jún. 11. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert teged esznek, mert a macska-kutya szamukra most mar nem eheto...

neostomasol-al permezezd be a lakast, az nagyon hatekony a felnott bolhakra.

(de ne permezez a macskakra, mert nekik arthat.

2015. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!