Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyi poloskánk van. Nem...

Ágyi poloskánk van. Nem tudunk tőle aludni, kikészt a család, főleg én. Hogyan nyugtathatnánk magunkat?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka forgolódok és percenként nézem az ágyam a zseblámpával. Nem tudok tőlük aludni és ez a 4.nap h csak egy-két órát alszom. Hogyan tudhatnék hamar elaludni? Folyamatosan ezek a képek villannak be ahogy szívja a vérem. Hogyan nyugtassam meg magam? (Az irtás elkezdődött, de semmi javulás)

2015. jún. 12. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aludj egy másik ágyon, egy összecsukható vaságyon vagy a földön egy új ágybetéten és locsolj köré vizet vagy mézet.
2015. jún. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 ágy van, mindegyik poloskás. A földön sem merek aludni ott is vannak. Nem hinném h örülnênek itthon ha vizes lenne a föld és elcsúsznának. Nem tudok mit magam alá tenni, mert mindent elleptek. Illetve a vízzel meg a mézzel nem 3rnék semmit mert nagyon mocorgok éjszaka, tuti belefeküdnék. Kinézem belőlük, h éjszaka felmásznak a plafonra és onnan kommandóznak az új alvóhelyemre. Köszönöm szerintem azért egy próbát megér.:)
2015. jún. 12. 02:18
 3/13 anonim válasza:
Hálózsák
2015. jún. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Google.
2015. jún. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jól ki kell takarítani az egész lakást, porszívózás, felmosás, a matracot, takarót, párnát mindent kimosni magas hőfokon.


Nekem is volt és miután nagyon kitakarítottam, azóta nincs ilyen gond itthon.

2015. jún. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nézz az ágytámla mögé, 90%ban ott petéznek a r0hadékok, nálunk elsőre sikerült kiirtani őket rovarirtó brigáddal
2015. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De amit nem lehet magas hőfokon mosni avval mi lesz? :/ Hohy nez ki a "fészkük"? Az én ágyamnak nincsen háttámlája. Utolsó kommentelő: hű de jó nektej!
2015. jún. 12. 04:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Szakemberrel kell íz irtást végezni, az ágyakat ki kell dobni és újakat kell venni. Ezek a rohadéok nagyon kicsik és nem csak az ágyban laknak, hanem mindenféle kis zugban meghúzhatják magukat. Ha meg volt az irtás, akkor mindent kimosni kitakarítani. Ha szerencsések vagytok, akkor egy kezelés elég lesz, ha nem akkor lehet többre is szükség lesz.

[link] itt van róluk pár infó.

2015. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell kidobni az ágyakat, sem semmilyen kárpitot, csak nagyon büdös lesz az ágy 3 napig a permettől, plüssöket érdemes kidobálni, mert abba belemásznak.

Nem hagynám, hogy tovább szívják a véremet, mert az ágyi poloska csípése hallucinogén hatású, és egy idő után megterheli az agyat, nem tudom, hogy a család alatt a gyerek(ek) is benne van(nak)-e, de rájuk is komoly hatással lesz, egész napos álmosság, koncentrációképesség elvesztése, stb.

Nekünk sajnos kikellett dobálni a plüssöket, belepetézték magukat, rovarirtók a lakás minden egyes zugát írták, még a parketta/pvc/padlószőnyeg alá is fújnak tövig.

2015. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha sok van, akkor többször kell írtani.


Nekünk anno csak 3 db. volt, azonnal észrevettem, tudtam, hogy mikor és honnan hoztuk haza. Én 5 hónapra zsákból öltözködtem, vagy 60 fokon mostam az összes cuccot vagy a fagyasztóba tettem. Teafaolajjal kentem magam, ez elriasztja. Állandóan takarítottam, még fújtam Insecticide 2000-el is. Hát nem kívánom senkinek, pedig nekünk nem volt sok.

2015. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!