Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan etessem és tartsam a...

Hogyan etessem és tartsam a békáim?

Figyelt kérdés
Van 6 békám, és valószínű, hogy lesz több is.A helyük nagyon jó.. Alagút és sok búvóhely van benne.Homok, fű.Egy átlátszó kis helyen tartom kicsi lyukakkal.Ők még nagyon picik így vizet félek belerakni, bár a vajas kupa teteje nem rossz ötlet.Minden nap 4x fürdetem őket :) Szóval nem tudok befogni élő egyet sem szúnyogot..Milyen ételeket eszik? Még nagyon picik úgyhogy remélem a mi ételünkre még hozzá tudom szoktatni őket..

2015. jún. 18. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A ti ételetekre? Szerinted a békák rántott húst fognak enni hasábburgonyával?
2015. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen ételre gondoltam.Kenyérre gondoltam meg ilyen egyszerűre..
2015. jún. 18. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Növényi eredetű táplálék nem jó, a békák különféle élőlényeket, főleg rovarokat, földigilisztát, egyebet esznek, persze nagyságuktól függően. A kicsiknek muslicákat ajánlanak bizonyos források. A táplálásnak célszerű utána járni, mert még képesek lesznek feldobni a pacskert.


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__2091661-mit-e..

2015. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy hallottam csak élő táplálékot esznek
2015. jún. 18. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így is van. De milyen békák egyáltalán?
2015. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általános zöld békák
2015. jún. 18. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már... Zöld levelibéka? Zöld varangy? Valamilyen trópusi levelibékafaj? Ha vadon fogtad, akkor engedd el gyorsan őket, védettek is és nagy valószínűséggel elpusztulnának fogságban.

Ha vetted őket akkor nyilván maradhatnak, bár a tartásuknak előbb kellett volna utánanézned. Kistestű békákat általában apró méretű tücsökkel vagy muslicával szokták etetni.

2015. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!