Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mik ezek az apró, fekete...

Mik ezek az apró, fekete bogarak mindenhol?

Figyelt kérdés
Nem nagyobbak 1 mm-nél, és biciklizés közben tapadnak rám tömegesen, nem túlzok, minden négyzetcentiméterre jut legalább 1, ez már invázió, és rohadt idegsítőek. Mi a manó ez?

2015. júl. 1. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdésedben benne a válasz: bogarak/rovarok :P

Egyébként valószínűleg ahol biciklizel kissé elszaporodtak, én nem tapasztaltam ilyesmit.

Nyugi azért nem fogják az ember helyét átvenni, hiába sokan vannak xD

2015. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
...-.- .a fajtájuk érdekelne.
2015. júl. 1. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:

gondoltam... apró és fekete sok minden lehet. Ha annyira sok van belőle, akkor gondolom egy fotó telefonnal nem túl nehéz :D

És valami részletesebb leírás? Mennyire aprók? Mi számít annak? Pl fél centi az még apró? Vagy kisebb??

2015. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Telefonos képen nem hiszem hogy látszana, majd fényképezőgéppel lefotózom legközelebb. Írtam egyébként, hogy maximum 1 mm-es, látszólag egyszer teste van, mint egy vastagabb hajszál letört vége, esetleg apró pihék vannak még rajta, de ebben nem vagyok biztos, de talán azok segítségével mozog, szárnyakat nem láttam rajta, de talán olyan apró, hogy a széllel száll, de mindez csak spekuláció, mivel tényleg elképesztően kicsi. Egy kullancs vagy szú ehhez képest óriási.
2015. júl. 1. 15:39
 5/10 A kérdező kommentje:
*egyszerű
2015. júl. 1. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, főleg hogy már ellepték a teraszt, és jönnek be a lakásba. :O
2015. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Apám szerint tetvek :D
2015. júl. 2. 22:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként tettem egy megfigyelést ma, miszerint talán mégis rendelkeznek szárnnyal, mikor az egyiket az ujjam közelségével ingereltem, jelezve hogy agyonnyomnám, egyszerűen csak odébbröppent, de lehet hogy ugrott, bár mintha láttam volna valami szárnyhártyaféleséget, de ebben nem vagyok biztos, olyan miniatűr, hogy csak nagyítóval bizonyosodhattam volna meg erről, az pedig sajnos nem volt nálam.
2015. júl. 2. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsit hosszúkásak? mert olyanok rám is szoktak százával tapadni akkor ha sétálok ki a buszmegállóba, viszont ha itthon csak így ülök akkor meg talán egy kettő van. De nem csípnek és könnyen agyon lehet nyomi őket és nagyon ideesítőek.
2015. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan azok.
2015. júl. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!