Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A képen látható állatoktól...

A képen látható állatoktól nem tudok palántázni. Mik ezek? És mi tévő legyek (nem legyek)?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 3. 19:30
1 2
 1/14 Trafó1 ***** válasza:
100%
Méhek és vízért mentek, viszik a kaptárba.
2015. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek házi méhek, szólj valakinek, ha van méhész ismerősöd annak.
2015. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!!! (A 2. szomszédom méhész, már keretem, de nincsenek otthon).
2015. júl. 3. 19:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se bántsd őket! :)
2015. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mikor térnek ezek nyugovóra (tudok még ma palántázni)?

A méhész kertjében is van egy hasonló hordó - csak talán nincs tele. Ha nem teszem tele holnapra, innen sem tudnak vizet vinni - ill. nem lepik el a hordómat?

2015. júl. 3. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy nem ismered fel a méheket? :"DD
2015. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából én is így azonosítottam be őket, csak nem voltam 100 sz biztos benne (csak mondjuk 99). Egyszer valaki hülyeségeket beszélt, és a darazsakra mondta, h. méhek (és fordítva).
2015. júl. 3. 20:07
 8/14 A kérdező kommentje:

Lefedtem a hordót nylonzsákkal - így is ott rajoznak körülötte. Mikor únhatják meg? És, ha feltöltöttem volna a felfújható medencét vízzel, akkor cseszhetném a fürdőzést (sőt, mivel az nagyobb felület, lehet, h. több méh jönne rá?

Egész idáig békén hagyták a hordómat a méhek, tegnap kaptak rá.

2015. júl. 4. 08:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Tegyél ki nekik egy nagy dézsát tele vízzel a másik hordó mellé, amiből ihatnak. Dobj bele a vízbe néhány kis deszkadarabot vagy botot, hogy rárepülve tudjanak inni. A nagy hordóba pedig, amiből locsolnál, önts egy pici ecetet (ne sokat, mert kinyírod a növényeidet is :) ). Az ecetszagot nem szeretik, de vízre viszont szükségük van.
2015. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Mennyire támadósak a méhek - mert mellettük max 2 és fél méterre tudok elmenni a kert felé - oda viszont gyakran kell mennem ?)
2015. júl. 4. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!