Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A lakás tele van kis zöld...

MnM kérdése:

A lakás tele van kis zöld pókokkal, mit tudnék tenni ellenük?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre őket, valószínüleg tegnap keltek ki, mert olyan helyeken kapom őket amit minden nap használok, s eddig észre vettem volna, a gond csak az, hogy egy csomó van belőlük, mit tehetnék ellenük?

Szegény egyetemista vagyok, professzionális rovarírtót nem tudok felbérelni



2015. júl. 6. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Rovarölőspray-jel fujd be a szobát minden kis zugot aztán este szellőztess. Ma egy hatalmas fekete pókot találtam a szobámba nagy kutatás volt utána mert valami megcsípett és lila hólyagos sebet hagyott maga után a lábfejemen. Megtaláltam, megöltem befujtam egy egész flakonnal a szobám minden zegzugot, még a kaszáspók is kihalt
2015. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell őket bántani. Valószínűleg tényleg a közelmúltban kelhettek ki, de majd odébb állnak maguktól.
2015. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vlagyimir Rosztov válasza:
chematox rovarirto szer mindenféle rovarirto szer akármilyen pl a kematox .... fhuuhuu az ad nekik... hát nem is tudom ha sok van én nem birnák elaludni ott hogy mi történne drága barátom én félek az ilyen pokoktol meg ZÖLDEK? azta jo élet én a helyedben befosnak szoval sztem na jo rovarirtot nem tudsz felberelni szolj valakinek akar szomszed hogy segitsen vagy esetleg valami felnőttel beszélgess erről hogy mit tehetsz de ááá neee emiatt nem alszok mert azt almodom hogy pok maszik ram ... jujj de megrazott... esetleg fujd le őket kematoxal... az a darazsat is kiüti... én félek nagyon a darázstol nyáron figyelj felmentem padlasra majdnem de kematox a kezembe aztán megláttam a darazsfeszket majd be fostam lefujtam öket rendesen.. kematox az gyilkol... de jo lenne azt a helyet letakaritani vagy valami ha odafujtad.. persze a kematox erős ugyhogy talán azt ajánlom ha nem sikerül mondom hogy szomszéd ismerősök vagy anyukád mert az tuti segit !! remélem beválik valami
2015. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fejlemény, most kaptam egy óriási kaszáspókot, nem akartam megölni szegényt, de nagy hibát követett el azzal, hogy szaporodott, mert idáig nem zavartak a pókok.

Kell lennie egy másik nagypóknak is valószínüleg.

Holnap elmegyek keresek rovarölősprayt, köszi a segítséget

2015. júl. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!