Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Poloskák lepték el a lakást....

Poloskák lepték el a lakást. Kikészült mindenki, valami nyugtatási módszer?

Figyelt kérdés
Ti hogy bírtátok ezt? Hogy mertetek gyomorideg nélkül lefeküdni abba az ágyba? Nekünk már mindenhol van... Ott is ahol nem tud megélni (fürdő, wc, konyha).Több napja alig alszunk, 1-1 órákat. Ma volt az irtó, használt valamit de még mindig vannak. Azt mondta az irtó hogy kb 2-3000 darab van csak itt... Nagyon nagy szám. Mit tehetnénk?

2015. júl. 8. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
És már megvan hogy kik hallgatnak le titeket? Elég profi munkát végeznek! Mindenesetre remélem sikerül kiiktatni őket!
2015. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehallgat? Ez ágyi poloska, de koszi :D
2015. júl. 9. 00:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem feküdnék be ugyanabba az ágyba...
2015. júl. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Nyugtatási módszer? Frontin...
2015. júl. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta irtás volt? Az igazán alapos az, hogy mindent el kell pakolni, befújják, órákon át be se mehetsz a lakásba, és ezt még 2x ismétlik, összesen 3 irtás van. Nálunk volt tavaly, együttérzek veled...
2015. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy elpakoltunk mindent több zsákba (ruha,ágynemű,párna stb...) és permetezett meg ködösített is. 4órát kellettr kint maradnunk. És 17.500 ft volt... Azt mondta hogy nagyin nagy a fertőzöttsêg
2015. júl. 9. 01:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Részvétem, nálunk a legrosszabb fertőzöttségnél is töredékennyi volt csak, és alig lehetett őket elviselni.


Én amúgy nem próbáltam, csak olvastam egy jó módszerről. Ha az ágyat tutira megtisztítottátok tőlük (pár óra alatt irtószerrel, forró gőzzel ennek mennie kell), akkor mindkét oldalán ragacsos ragasztószalaggal körbe kell venni az ágyat teljesen, úgy, hogy ne tudjanak az ágyra rámászni anélkül, hogy át ne sétálnának a ragasztószalagon. Abba pedig beleragadnak. Lehet duplán is dolgozni, külön körberagasztószalagozni az ágyat és külön a matracot.


Mondom, én nem próbáltam, de nekem jó módszernek tűnik bogarak ellen meg idegek ellen is.

2015. júl. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt már én is láttam, de lehet hogy kiprobalom! Koszonom ! :)
2015. júl. 9. 01:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy poloskoid invázió. Előkészítik a terepet a ház lelézerágyúzásához.
2015. júl. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk szarnyashangya van 2.napja de már én is ki vok tőlük. 😢
2015. júl. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!