Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan johetnek a szunyogok?

Honnan johetnek a szunyogok?

Figyelt kérdés
Egy nagy lakasban elek es folyton szunyogok vannak mindenutt. De az ablakok es a bejarati meg a terasz ajto zarva. Csak a szunyoghalos ablakok vannak nyitva. Na mar most tenyleg egyre tobb a szunyog. A furdoben , nappaliba, szobamba , konyhaba. Fogalmam sincs honnan jonnek. Valaki mondta hogy szekrenyek mogott is tudnak lenni. De bekapcsolom este a szunyogriasztot es masnap ujra van egy ketto. Valaki aki tudna segiteni hogy mit nezzek at hol keressem oket. Elvileg a halosablakokon nem johetnek be. De gyakori jelenseg a szunyog itt a hazba.
2015. júl. 19. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézzétek végig az összes szúnyoghálós ablakot. Egyszer én is találtam egy aprócska lyukat rajta, tényleg nem volt nagy, de ott simán befértek. A sarkokat is nézzétek meg, akár ott is lehet egy kisebb lyuk.


Illetve gondolom ki-be járkáltok az ajtón, főleg ha reggel, késő délután mentek ki-be, akkor simán bejön melletted úgy, hogy észre se veszed.


Amúgy pedig a legjobb szúnyogűző az a füstölő (a legtöbb esetben bármilyen füst, csak mondjuk nem bagóznék a házban). A füstölőtől elkábulnak, nekem ha este 1-1 bejön valahogy, csak meggyújtok egy füstölőt és egész este békén hagynak, meg se csípnek éjszaka.


Emellett nekünk "szúnyogűző" nevezetű növény van kiültetve a párkányomra, az is nagyon hasznos, és egészen mutatós kis növény :)

2015. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!