Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valami tipp hangyák ellen?

Valami tipp hangyák ellen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy itt a nyár,gondolom nem csak nálam van ez,bent kajálok,bent iszok,nem sokat vagyok a szabadban,szóval lazítás van.

Az az egy dolog amik ezt megzavarják azok a hangyák.

Gyerekek,hogy? miért? Este tettem 1cm-es hosszúságú" sót a padlóra,egyik barátom mondta hogy kiszáradnak és megdöglenek,de nem igazán használt.

Arra is gondoltam már hogy nem igazán érdekel,nem eszek bent semmit és majd mikor látják hogy nincs táplálék elhúznak. De az a baj hogy az ágyamra is feljönnek,ma is csípések lettek rajtam (lábam,karom)

Szóval sürgősen kéne valami tipp mert ezekbe őrülök meg.

Köszönöm szépen előre is.


2015. júl. 24. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fújd be méreggel a helyet, ahonnan előjönnek.
2015. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a gáz hogy nemtudom honnan jönnek,tényleg fogalmam sincs,és nincs itthon semmilyen méreg.

Valami büdösebb/erősebb dezodorral is meglehetne ezt csinálni?

2015. júl. 24. 09:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Bio Killel fúj be, sajnos más nem fog használni.
2015. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fújj :), bocsi
2015. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen por amivel be kell szórni a fészkük környékét.

Vagy van az eszkimóház alakú hangyacsapda. Méreg van benne, meg csalétek. Elvileg amelyik belemegy, utána lehorja a fészekbe, és megmérgezi a többit is.

2015. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És valami vegyszer nélküli?:DDD

Bocsánat hogy rinyálok,de na. ezeket a címben is feltehettem volna.

Szóval,hagyma? Azt hallottam használ a cukor is,méz,légycsapda,stb

Szoval melyik lenne a leghatékonyabb? (nem csak ezek közül)

2015. júl. 24. 09:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előttem szóló is irta biokill. nincs szaga nem hagy nyomot a padlón a falon sem. Körbe fújhatod vele az egész helyiséget garantáltan megszűnnek létezni, nálam totálisan bevált.
2015. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alkohol nagyon jó ellenük. Ha van esetleg ipari alkoholod akkor locsold a környéket. Most persze nem vederszám kell öntögetni, csak lazán.
2015. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vagy a másik módszer, hogy megiszol egy üveg pálinkát, és egy darabig nem érdekelnek a hangyák.:D


Kellemest a hsznossal.

2015. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
" Azt hallottam használ a cukor is,méz" Ha még többet akarsz, valóban használ. Elűzésre nem fog.
2015. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!