Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit lehet tudni ezekről a...

Mit lehet tudni ezekről a madárpókokról? Mennyire kezdőknek való? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mennyire ijedősek és gyorsak?Talajlakók vagy fánlakók-e?Stb.


Már van madárpókom(brachypelma albo-több mint 3 éve megvan).


Ilyet(ilyeneket) szeretnék:


lampropelma nigerrimum

thrigmopeus psychodelicus

phormictopis cautus

oligoxyste diamentinesis


Válaszokat előre is köszönöm.


2015. júl. 28. 15:47
 1/1 evina0021 válasza:
Szia! Annyira nem vagyok járatos a témában,de a legtöbb talajlakó!Hirtelen mozdulatot egyiknél sem szabad tenni,mert elvégre ragadozók!Rendkívül gyorsak,ez mindegyikre igaz,és szerintem az sem árt,ha naponta fejed a mérgüket,és érdeklődd meg,hogy van e valamilyen kórháznak,vagy valami gyógyszergyártó cégnek szüksége a méregre ellenméreg gyanánt! De az interneten nagyon sok minden fent van ezekről a pókokról! Remélem tudtam ha csak egy kicsit is segíteni! :)
2015. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!