Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van egy szúnyog a szobámban,...

Van egy szúnyog a szobámban, hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
Reggelre szétcsípett egy szúnyog, az előbb is láttam, de most nem tudom hol van. Mit csináljak, hogy megtaláljam és le tudjam ütni?

2015. júl. 29. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sotetits be. Majd kapcsolj fel egy kislampat a szobádban es oda fog menni a fényhez...


vagy este hallod amikor zümmög a fuledbel. Es akkor mikor mar hallod h nagyon közel van a fuledhez akk pofozd meg magad(este én is ezt csinálom, fájdalmas de hatásos)

2015. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Egyszerűen csak szard le a szúnyogot úgy is megcsíp, ha nem találod meg.

Dugd ki jól a lábad és takarózz be nyakig, akkor a lábadra megy a fejedre, valamiért nem.

Legalábbis nálam így szokott lenni.

2015. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maci15 válasza:
51%
Az egész lakásban vagy abban a szobában ahol gondolod, hogy van olts le minden lámpát csak egy maradjon égve és a szúnyog oda fog menni. Én mindig így csinálom
2015. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész otthonról fújd be a szobád légyirtóval,de vastagon.
2019. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!