Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Nagyon félek a bogaraktól,...

Nagyon félek a bogaraktól, mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés
Utálom őket, még egy fél centis póktól vááá valaki üsse le! Tudom hogy ők jobban félnek tőlem és nem tudnak ártani, de akkor is, hát olyan gyorsan megy meg mászik és 😱 próbálom elhitetni magammal hogy tök cuki meg minden de fuu mit tegyek?
2015. júl. 30. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichológust keress.
2015. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tartsd kordában magad
2015. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a pókok aranyosak, meg hasznosak, megeszik a kártevőket
2015. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendelj dél-amerikából nagytestű bogarakat, és tedd rá őket a kezedre. Majd rájössz milyen élvezetes mikor belekapaszkodnak a bőrödbe és nem tudod őket levenni.
2015. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
VAAAAAAAAA BIZTOS NEM RENDELEK
2015. júl. 30. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is félek tóllük pedig öreg vagyok és pasi.de én arra szintre jutottam hogy nemfélek agyoncsapni öket.
2015. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kim Bo Mao ***** válasza:
A kaszáspókok nem csípnek, teljesen ártalmatlanok. Régen én is féltem tőlük, de ahogy hagytam, hogy egy kaszáspók szaladjon a karomon valahogy megértettem, hogy sokkal jobban félnek, mint én, és igazából csak próbálnak nem az utadban lenni. Próbáld szeretni őket, elfogadni, hogy mások. Annyit tehetsz, hogy "elősegíted/meggyorsítod" azt, hogy elbújhassanak előled vagy elfogod az aktuálisan rádijesztett pókot egy üvegbe és kiengeded a szabadba.
2015. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!