Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy héten belül 4 ugyanolyan...

Egy héten belül 4 ugyanolyan típusú pók volt a szobámba. Mi lehet az oka, ha eddig egy sem volt? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2 éve lakok itt,és eddig egy pici pókocska volt csak a szobámba,most viszont egy héten belül 4 FEKETE,VASTAG LÁBÚ,TESTES, 2/2,5 CENTIS pók is volt. Ráadásul az egyik a ruhásszekrényemben.Hetente takarítok,rend mániás vagyok,szúnyoghálóm is van,ezért egyáltalán nem értem,hogy kerültek ide.Pláne ennyi,és egyformák.Mi lehet ennek az oka?És mit tehetek ellene? Mindennek a tetejébe pókfóbiám van,úgyhogy a "hasznos állat" és "örülj neki" válaszok kíméljenek.

2015. aug. 18. 00:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Nem talaltal penzt veletlenul a szekrenyben, agy alatt? Lehet a pokok hagytak ott alberleti dijnak
2015. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem,pedig akkor legalább lenne hasznuk is...viszont ezek hálót sem szőttek, hogy megfogjanak valamit.
2015. aug. 18. 00:15
 3/11 anonim válasza:
Nem ilyen volt? [link]
2015. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem mindegyik pók sző hálót
2015. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

00:21 es

De,olyasmi. Igazából nem szívesen nézegettem,meg nem is én távolítottam el őket.Néztem pár képet,és erre hasonlít leginkább amit te küldtél.Ez milyen fajta? Csíp?

2015. aug. 18. 00:31
 6/11 anonim ***** válasza:

barna kövipók

minden pók csíp, de nem mérgező egyik magyarországi pók sem

2015. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ha mérgező lenne az már csak hab a tortán,én ha megcsíp szerintem attól is elájulok :D és valami tipp,hogy miért szerettek meg nálam ilyen hirtelen?
2015. aug. 18. 00:44
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
3as majdnem eldobtam a telefont mikor megnyitottam a képet! Nálunk pont ilyenek vannak és azért most írok mert az előbb arra keltem h a fülemen mászik egy ilyen dög :( már megöltem de nem merek visszaaludni, félek. Vmelyik nap a falon mászott felfelé egy ugyan ilyen mocsok, ugyanazzal a vonalzóval nyírtam ki amivel a mostanit is. Tegnap meg a bejáratnál volt egy fent a sarokban. Lefújtam rovarírtóval de csak begyorsult a roh adék, ezt anyu iktatta ki. pár hónapja elhatároztam h megpróbálom megkedvelni őke, úgy ahogy az álkaszásokkal megbarátkoztam de miután láttam "pár" mutáns verziójáj, undorodni kezdtem tőlük, azóta nagyon undorodom de most már meg pánikba esek ha meglátok egyet :( úgy vettem észre h a rovarírtó+tűz kombó kinyírja őket. De ezt házban nem érdemes csinálni :D ahhh valszeg ma se lesz alvás :/
2015. aug. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

házon kívül minek irtani őket? odakint békések, nem bántanak senkit

én is nagyon félek tőlük, ha a házba jön, irtom tűzzel, vassal, de a kertben nem bántom őket, te se tedd

2015. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor ne olyan helyre szője a hálóját ahol telibe fejelem! hiába rombolom le ha másnap reggel már megint ott van! én meg biztos h nem fogom odébb költöztetni!
2015. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!