Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi csíphet meg esténként?

Mi csíphet meg esténként?

Figyelt kérdés
Néha reggelre 4-5 csípést találok magamon, 1-2 viszket is. Régen volt dolgom ágyi poloskával, így először arra gyanakodtam, de a szobát átforgatva a jelét sem találtam. Találtam viszont elszórtan 20-30! kisebb-nagyobb méretű pókot. Ezek a szemetek okozhatják? A csípés szúnyogcsípés szerű, talán egy picit nagyobb területet ölel át!

2015. szept. 7. 21:01
 1/3 Platypus ***** válasza:
A pókcsípés két pötty egymás mellett, mint egy kis vámpírharapás. Ha magányos pöttyök, akkor marad az ágyi poloska a főgyanúsított. Esetleg lehetnek fertőzött szúnyogok is, olyankor akár egy hétig is képes viszketni egy csípés.
2015. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is csíp valami. Igaz ágyi poloskám még nem volt, de az úgy tudom sok helyen csíp. Nekem 1 éjszaka alatt 3-4 új keletkezik, viszket és szúnyogcsípés jellegű (jó nagy dudor, de van ami csak kis pirosas folt). De csak engem csíp. Már egy hete csukott ablaknál alszunk, ez olyan 2-3 napja kezdődött. Hosszú nadrágban alszom és úgy is belémzabált az a valami. A páromat nem bántja, igaz őt a szúnyogok sem szeretik, bezzeg engem... szóval rejtély, hogy mi lehet ez.
2015. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán lehetséges a pók-poloska boldog együttélés? Ilyen mennyiségű pók csak megzabálná a poloskát, ha az lenne... Pók a plafonon, az ágy alatt-mögött, elhúztam az ülőgarnitúrát még onnan is előszaladt vagy 6-7 pókocska...
2015. szept. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!